Değirmenyeri Dağ Evleri

Mudurnu/Bolu +90 533 484 55 58
info@degirmenyeri.com
+90 533 484 55 58
Mudurnu/Bolu

  Değirmenyeri dağ Evleri

  Bizim Hakkımızda Ne Düşünüyorsun?

  İsim *
  Eposta Adresi *
  Şehir *
  Not Başlığı *
  Notunuz *

  Ziyaretçi Defteri

  Bizim hakkımızda ki her düşünceniz çok önemlidir. Sizlerin fikirleri ve düşünceleri konusunda her geçen gün kendimizi geliştirmekteyiz. Yorumlarınızı bekliyoruz...

  Ziyaretçi Defterine Yorum Yaz

  Müthiş otel!

  Bu zamana kadar kafamı dinlemek adına gittiğim en güzel yerlerdi diyebilirim. Ruhu dinlendiren, samimi, mütevazi, heryerinden el emeği olan bir mekan. Asla ticari bir mekan olduğunu düşünmüyorum, yorumlarda bahsedilen çay parası, odun parası extra bir ödeme yapmadık. Yemekler tamamen doğal, eğer damak tadınız yapay olanlara alışıksa anlamamanız normal.

  Gamze Ünal

  Muhteşem

  Muhteşem bir yer. Rüya gibi bir tatil. Zamanın durmasını istedik. Yemyeşil bir alan, her yer çok güzel dekore edilmiş. Evler çok güzel ve tertemiz. Misafirperverlik zaten olağanüstü. Yemekler hayatımda yemediğim kadar lezzetli. Sayelerinde harika bir yıldönümü geçirdik. Ulvi Bey, Tolunay Hanım, Nermin Hanım çok sıcak kanlı ve mükemmel insanlar.

  Mehmet Ekin

  Şahane!!!

  Biz İstanbul'dan uzaklaşmak, kafa dinlemek için bir yer bakarken google aramalarımızda karşımıza çıktı ve tripadvisor yorumları ile gitmeye karar verdik. İyi ki de gitmişiz çünkü gerçekten sessiz sakin tam kafa dinlemelik bir yer... Biz fındık isimli evde kaldık ve resimlerde göründüğünden daha güzel olması bizi ekstra mutlu etti... İlker Bey herşeyle ekstra ilgiliydi ve gerçekten hiç mutsuzluk yaşayacağımız birşey olmadı... Yemekler de çok lezzetli ve güzeldi... Temizlik konusunda bir kusurla karşılaşmadık... Ve aslında en güzel özelliği de petfriendly bir işletme olması... Kedi köpeğinizle gidebilirsiniz 🙂

  Gudi

  Müthiş

  Bir insanın huzur bulmak, eğlenmek ve dinlenmek için tercih edeceği başka bir yer olamaz.herşey harikaydı, başta ilker bey e , cingöz e , ablaya ve bademe herşey için teşekkürler. En kısa sürede daha kalabalık bir şekilde görüşmek üzere.

  Serkan B

  Huzur dolu bir mekan

  İlker beye ilgisi ve sıcaklığı için çok teşekkür ederiz. Inanılmaz huzurlu, sakin ve keyifli bir hafta sonu yaşanabilecek bir mekan. Evler temizdi ve kendi bostanları ve tarlalarından topladıkları organik ürünleri mutfaklarında kullanıyorlar.

  Volkan

  Keyifli

  Şehir hayatından biraz uzaklaşalım" düşüncesiyle İstanbul'dan kalktık gittik. Şehrin telaşını şehirde bırakıp, doğanın içinde kendini dinlemek isteyenler için eşsiz güzellikte bir yer. Dahası yemekler güzel, odalar güzel, ev sahipleri hepsinden güzel... "Tekrar tekrar gelirim ben buraya" denilesi güzellikte bir hafta sonu geçirdik Değirmenyeri'nde. Hayvanı, doğayı seven herkes düşünmeden rezervasyon yaptırabilir.

  Mehmet Talha